به وبسایت رسمی دادپویان(دادمحور) خوش آمدید
خیابان شریعتی ، خیابان خواجه عبدالله انصاری ، پلاک160
ایران ، تهران

دپارتمان امور اراضی، املاک و ثبتی

هدف از دپارتمان حقوق املاک و اراضی، رفع مشکلات حقوقی و قراردادی اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که ممکن است از بابت روابط قراردادی خود از قبیل مبایعه نامه، قول نامه، اجاره و حق انتفاع یا ارتفاق ملک خود و… دچار اختلاف شده اند یا ممکن است از بابت اقدامات یا تصمیمات دستگاهها و نهادهای اجرایی از جمله اداره اوقاف، ثبت، شهرداری، (کمیسیون ماده100یا کمیسیون ماده 5 و تغییر کاربری و…)، جهاد کشاورزی(کمیسیون ماده56)

زمین شهری(کمیسیون ماده12) یا مصادره اموال توسط دادگاه انقلاب (اصل49قانون اساسی) وتملک اراضی جهت طرح های عمرانی دچار مشکل شده اند وضرورت دارد نسبت به اقامه دعوا یا دفاع از حقوق آنها  نزد مراجع قضایی دادگستری یا غیر دادگستری اقدام شود.

مؤسسه حقوقی دادپویان(دادمحور) بر خود واجب می داند با بهره گیری از وکلای مجرب و متخصص نسبت به انجام امور وکالتی مراجعین محترم از نهایت سعی وتلاش خود در جهت احقاق یا تثبیت حقوق موکلین محترم اقدام نماید. در این خصوص همکارانی از کارشناسان و افراد مجرب و خبره در زمینه شهرداری،ثبت،و… وکلای مؤسسه را همراهی می نماید که بر غنای خدمات ارائه شده خواهد افزود.

بدیهی است در حال حاضر می توان با ترویج فرهنگ مشاوره و بهره گیری از مشورت وکلای متخصص و مجرب زمینه ی بسیاری از اختلافات حقوقی را از بین برد. مؤسسه حقوقی دادپویان(دادمحور) آمادگی دارد در جهت نیل به این هدف متناسب با نیاز موکلین محترم نسبت به ارائه خدمات مشاوره تخصصی اقدام نماید.